Հայաստանի գեղասահքի ֆեդերացիան պատանեկան հավաքականում ընդգրկել է նոր պարային զույգ։ Էդվարդ Տեր-Գազարյանն այսուհետ հանդես կգա Ալինա Մեֆեդովայի հետ։ Այդ նպատակով Հայաստանի գեղասահքի ֆեդերացիան պայմանավորվածություն է ձեռք բերել Ալեքսանդր Ժուլինի ակադեմիայի հետ՝ մարզելու նորաստեղծ զույգին։
Զույգի գլխավոր մարզիչն է Ալեքսանդր Ժուլինը: Մարզչական անձնակազմում են նաև Պետր Դուրնևը, Ալեքսեյ Սիտնիկովը, Ջուլիա Զլոբինան:
Զույգի ցուցադրական ելույթին հնարավոր կլինի հետևել Երևանի գեղասահքի և հոկեյի դպրոցում անցկացվող ամանորյա միջոցառման ժամանակ։

The Figure Skating Federation of Armenia has included a new dancing pair in the cadet team. Edward Ter-Gazaryan will perform with Alina Mefedova from now on. The Figure Skating Federation of Armenia has reached an agreement with Alexander Zhulin Academy to train the newly-formed pair.
The pair’s head coach is Alexander Zhulin. Petr Durnev, Aleksey Sitnikov and Julia Zlobina are also in the coaching staff.
The pair’s demonstrative performance will be possible to watch during a New Year event at Yerevan Figure Skating and Hockey Sports School.